Načítám Akce

« Všechny Akce

[online mužský večer] Jak být sám sebou a tvořit naplněné vztahy

28 května @ 18:00 - 21:00

500Kč

Jak tvořit naplněné vztahy a být ve vztahu ve své síle, nezávislý a sám sebou jsou témata, která s muži na individuálních sezení řešíme přes 10 let, proto jsem se rozhodl uspořádat mužský online kruh.

Jen pokud budeme ve vztahu sami sebou, můžeme v sobě prožívat vnitřní naplnění a tvořit stejně naplňující vztahy, ve kterých bude láska, blízkost, přijetí, důvěra i respekt. Ženy mohou milovat a brát vážně jen muže, kteří mají odvahu být sami sebou.

Budeme se bavit, jak být ve vztahu sám sebou a o skrytých vnitřních sabotérech, kteří nám v tom brání + jak se s nimi efektivně vypořádat.

Jak v sobě objevit a projevovat svou pravou a autentickou podstatu a jak ji odlišit od naučených společenských názorů a mentálních programů.

Jak se ve vztahu uvolnit a začít pravdivě bez obav, pocitů viny a špatnosti vyjadřovat svoje potřeby, pocity, přání, názory, svoje ano i ne.

Budu také sdílet to, co reálně pomohlo mně i mužům, se kterými jsem pracoval.

Každý bude mít možnost sdílet, ptát se a vyslechnout si mou zpětnou vazbu, pokud bude chtít.

Večerem budu provádět tak, aby náš kruh byl bezpečný, pravdivý, akceptující a inspirativní. Přes 10 let podporuji muži na jejich cestě k vnitřní síle, svobodě, smyslu a spiritualitě. Tvořím podcast Vzmuž Se.

Sejdeme se v úterý 28.5 v 18h a strávíme spolu 3h. Setkání proběhne na platformě Google Meet. Odkaz pošlu s předstihem každému přihlášenému.

Přihlášení je možné přes mail ales@alesismail.cz nebo kontaktní formulář.

Cena za celý večer je 500 Kč. Platba je na účet, který každému zašlu po přihlášení.

Těším se na vás, chlapi. Věřím, že společně uděláme kus poctivé práce.

PS: Tady se můžete podívat na díl podcastu Vzmuž Se, kde se tímto tématem zabývám.

Podrobnosti

Datum:
28 května
Čas:
18:00 - 21:00
Cena:
500Kč

Místo konání

Google Meet

Pořadatel

Aleš Ismail